Mortella

Akdeniz Entegre Gıda Lojistik Tarım Sanayi İthalat İhracat Ticaret A.Ş.

2001 yılında kurulan şirketimiz, Antakya Organize Sanayi Bölgesi’nde 6.000 m2 kapalı alanda, yaklaşık 200 personel ile faaliyet göstermektedir. Şirketimiz, ürettiği ürünleri dünyanın birçok ülkesine ihraç etmektedir. Daha çok ihracat odaklı faaliyet gösteren piliç işleme tesisimizde üretilen piliç eti ürünleri, "Akdeniz Entegre","Harbiye Piliç","Mortella","Al-atyab" markaları ile yurtdışına ihraç edilmektedir. 2020 yılı için IQF parça donmuş piliç, karekutu tavuk konserve ve şarküteri üretim hatlarının devreye alınacağı tesisimizde müşterilerin sürekli değişen ihtiyaç ve beklentilerine uygun üretim politikası benimsemektedir. Akdeniz Entegre Gıda A.Ş.'nin bünyesinde ihracat işlerini gerçekleştiren Harbiye Piliç Dış Tic. Ltd. Şti. firması bulunmaktadır.

VİZYON

Akdeniz Entegre Gıda A.Ş. olarak; alanında ulusal ve uluslararası pazarın ürünlerini sembolize edecek bir dünya markası yaratmak. Global bir firma olma yolunda yaratacağı ekonomik büyüme ile insan hayatına değer katarak yaşam kalitesinin artmasına ve refah seviyesinin yükselmesine katkıda bulunmak. Doğru kalite/ fiyat oranını sağlayarak geniş ürün yelpazesi ile tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamak. Farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak.

MİSYON

Akdeniz Entegre Gıda A.Ş çalışanları, müşterileri ve tedarikçileri ile bir bütün halinde herkesin kaliteli sağlıklı ürün tüketme hakkına sahip olduğu bilincinde hareket ederek insana, çevreye, doğaya duyarlı olmayı hedef haline getirmiştir.